Veelgestelde vragen

Jouw bezoek bij de Haagse Jazz Club

Nee, we hebben vrije keuze voor zitplaatsen. Kom je met een groep van ten minste 10 personen? Neem dan even graag contact met ons op.

Ja, er kunnen foto’s en video’s gemaakt worden. Indien je liever niet op een foto of video te zien wilt zijn, geef het graag bij het bestuur aan.

Nee, je hoeft geen kennis van jazz te hebben om gezellig langs te komen.

Ja, er is een garderobe aanwezig, echter houd zich het bestuur van de Haagse Jazz Club en het bestuur van het Leonardo Royal Hotel Promenade niet aansprakelijk bij verlies of beschadigingen.

Ja, er is een dansvloer aanwezig en dansen is uiteraard van harte welkom. Maar voel je zeker niet verplicht.

Ja, er is een bar aanwezig en tijdens de concerten kunnen snacks geserveerd worden. Wil je liever een goede maaltijd? Dan ben je welkom in het restaurant van het hotel.

Ja, WiFi (WLAN) is gratis aanwezig in het hotel. Vraag hiervoor bij de receptie voor meer informatie.

Ja, een toegankelijk toilet is aanwezig.

Nee, je hoeft geen lid te zijn van de Haagse Jazz Club. De EntrĆ©e bedraagt 10,00 € voor niet-leden. Leden hebben gratis toegang.

Vanaf 13.30 uur is de zaal geopend.

Ja, een ruime parkeerplaats is aanwezig. Voor een bezoek van de Haagse Jazz Club worden bij de receptie 5,00 € in rekening gebracht.

Het is geen formeel evenement, er geldt geen officiƫle dresscode. Kom vooral zoals u zich prettig voelt. Van casual tot feestelijk: alles mag. Het belangrijkste is dat u geniet van de muziek en de sfeer.

Ja, het hotel beschikt over voldoende fietsparkeerplaatsen.

De zaal gaat om 13.30 uur open. De band begint om 14 uur. Er zijn twee pauzen. Om 17 uur is het afgelopen.

Voor meer informatie over Den Haag kunnen wij deze websites aanbevelen:

De entrĆ©e voor de zondag-matinee kost € 10. Leden van de Haagse Jazz Club genieten gratis entrĆ©e.

We begrijpen goed hoe je je voelt – kijk eens naar Sandra en Marco – zij kunnen je vast verder helpen!

We werken zonder contant geld. Pinnen is zowel voor de entrƩe, de bar, restaurant en parkeren mogelijk.

Zeker weten! Je bent altijd vrij om later te komen en/of vroeger te gaan.

Hoewel bij ons bijna iedereen Engels beheerst, is de gebruikelijke taal bij de Haagse Jazz Club Nederlands.

Nog beter dan een hotel “in de buurt”: De evenementen van de Haagse Jazz Club vinden in het Leonardo Royal Hotel Promenade in Den Haag plaats.